Tak na tohle ještě nikdo nenašel odvahu anebo volné fondy vzhledem k ceně německých tabákovek Tobacco Time, každopádně je to poprvé, co si můžeme přečíst srovnání dvou macerátů. Paráda. Ještě by to chtělo srovnání MT Burley a TT Burley Silver.


Tak, konečně byl čas porovnat tyto dvě dobroty.

testováno na Kutululů Hastur a 1928. TT je tedy SnV a MT je aroma, kdy koncentraci jsem dal oněch 10% předepsaných výrobcem, 4 mg/ml nikotinu a dost dlouhá doba na uležení. Chuť je tedy celkem podobná, ono taky aby nee, když se jedná o maceráty viržinky, ale…

A tady přichází ten rozdíl, v MT je ta chuť daleko výraznější, plnější… Jasný, asi by se dalo SnV lahvičku naplnit jen do půlky, ale to výrobce neuvádí a vzhledem k ceně by to bylo i velice neekonomické.  Takže pokud bych si měl vybrat, beru jednoznačně Můj tabáček, vyjde levněji a chutná mi víc a taky tím podpořím českého výrobce a to se taky počítá, že? :) Samozřejmě je to jen můj subjektivní pocit a leckdo může mít jiný názor, ale za těch pár kaček za vyzkoušení to stojí myslím, ale rozhodnutí je jen na vás.

Text a foto: Andreas S.

Nejnovější články

Zanechat komentář

Rychlý kontakt

Tento formulář použijte v případě, že máte dotaz nebo speciání přání.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt
0

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání

rychle sipy mnoid