Pokaždé, když některý ze zákazníků napíše hodnocení na stránce produktu, je mou milou povinností poděkovat mu e-mailem a poslat slevový kupón. Dělám to rád, ale zároveň i trochu nerad, protože by to někdo mohl vnímat jako obtěžování rozesíláním nevyžádané pošty. Nepřišel jsem však zatím na jiný – lepší nebo vhodnější způsob, jak kupón doručit. Tyto recenze pomáhají novým zákazníkům při rozhodování, který z tabáčků vybrat, proto si jejich autoři zaslouží vděk a sleva 25 % na další nákupy je, myslím, ideální formou. I tentokrát jsem poslal e-mailem poděkování a slevový kupón. Co přišlo v odpovědi a co jsem nečekal, je následující text, který si dovolím zveřejnit s omluvou autorovi.

Jendo, omlouvám se, ale kdybych byl pekařem a dostal takovýto dopis, nechal bych ho vytisknout na balící papír, do kterého bych do budoucna balil všechny svoje další chleby a housky.

Děkuju, Jendo.

Vůbec nemáš zač Ondro, rád hodnotím věci, co jsou skvělé a dělají mi radost, a tvoje produkty jsou pro mne prostě špička. Za slevu jsem rád, ale není to hlavní důvod mých recenzí. Hlavní důvod je ten, že chci, aby lidi zažili blaho jaké zažívám já, a co nejvíc vaperů přesvědčit, aby zkusili Můj tabáček a vykašlali se na syntetiku.

Osobně mi stačily dvě lahvičky od tebe a měl jsem jasno, že už nechci nic jiného. Jedu tvoje dobroty nonstop everyday, mám 3x Dvarw na ephro101, namíchané na 10mg, a jen to mizí. A co se mi líbí nejvíc, že se nedostavuje nic jako „vaperský jazyk“ nebo převapovanost ani po měsících, naopak mi tvoje tabáčky chutnají stále víc a víc, a to jsem u ničeho jiného nikdy nezažil. Proto si zasloužíš určitě samou chválu a úspěch. Přeji ti, ať se daří čím dál víc.

Sice nedělám velké objednávky (koupě domu, syn, atd.), ale budu objednávat pořád a pravidelně, dokud to bude možné. Dnes jsem zkusil poprvé objednat už namíchaný hotový liquid (nevěděl jsem, že jde zvolit i varianta namíchaná na 10 mg nikotinu) a tím pro mne odpadá objednávání z více míst, což je taky úplně super. Rád tě podpořím, jak jen budu moct. Díky

S pozdravem a přáním krásného zbytku dne Jenda

Edit. 17. 12. 2021: Vzhledem k tomu, že 25% sleva začala po úpravě cen produkovat haléřové položky ve fakturaci, došlo k úpravě na 20 %. Věřím, že i tak je to sleva celkem hezká.

Nejnovější články
Komentáře
  • Martin

    Jsem milovník tabákovek ale tohle je jiná třída, tyto tabákovky vám dají takovou tu hutnou chuť dobrého tabáku.
    Ten kdo říká že miluje tabákové liquidy
    Tak musí vyzkoušet aspoň pár kousků od Ondřeje Hrčiaka.

Zanechat komentář

Rychlý kontakt

Tento formulář použijte v případě, že máte dotaz nebo speciání přání.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt
0

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání

kvety s orientem47092725 1900265046738846 9191797580483264512 n