Pokud jste zaznamenali velké slevy na e-shopu Můj tabáček a napadlo vás, že je to něco jako BLACK FRIDAY, kdy se často nejprve prudce zdraží, aby se následně mohlo jakoby slevit, není tomu tak. Slevy 25, 50 a některých případech i 75 procent vidíte prostě proto, abyste mohli naposledy nakoupit za ceny, na které jste byli zvyklí v minulých třech letech.

uprava cen

Můj tabáček je tady už čtvrtý rok a je to vůbec poprvé, co se vážně zabýval cenotvorbou. Všimli jste si například, že zahraniční příchutě stojí i čtyřnásobek a většině spotřebitelů to nepřijde moc? Vozí se k nám přes půl světa zaoceánskými kontejnerovými loděmi a my je nadšeně kupujeme a chrochtáme si blahem a ještě se tím chlubíme na sociálních sítích. Hele, jaká šmakuláda… Nepozastavujeme se ani nad tím, že každá taková dovezená dobrotka znamená další kus nesmrtelného plastu, ani nad tím, že naše peníze odcházejí na jiný kontinent, když by mohly zůstat doma, ani nad tím, že u nás doma už prakticky nikdo nic nevyrábí a že se naše země díky tomu postupně stala nesoběstačnou, ani nad tím, že tahle neschopnost cokoliv vyrobit vlastními silami se nám může jednou vymstít. Pro patnáct milionů československých hladových krků nemáme ani dostatek brambor nebo obilí na polích, ani masného dobytka na pastvinách, nemáme dostatek vůbec ničeho.

Ale o tomhle jsem psát původně nechtěl…

Můj tabáček prostě měl tři roky stále stejné ceny a to se teď změnilo. Z mnoha důvodů. Nejdůležitější z nich je ten, že stávající ceny neumožňovaly nic než prostou reprodukci. Neumožňovaly růst. Neumožňovaly především takové zvýšení produkce, aby bylo možné uspokojit v dohledné době zájem prodejců – kamenných prodejen i e-shopů – jejichž žádosti o spolupráci jsem byl nucen odmítat z důvodu trvale nedostatečných zásob.

Můj tabáček je jediný československý výrobce svého druhu a všimněte si, že nejdražší produkt v portfoliu se až teď po významném zdražení o 75 procent přiblížil cenám srovnatelných zahraničních výrobků z kategorie těch nejlevnějších – nejdražší Můj tabáček je nyní za stejné peníze jako nejlevnější LaTabaccheria.

Nakupovat za původní ceny můžete do vyčerpání stávajícího počtu kusů toho kterého tabáčku, další šarže už bude za novou cenu. Věřím, že pochopíte. A že zůstanete věrní.

Více slov, myslím, netřeba.

Dovolím si jen ještě ve zkrácené podobě citovat ze zákaznické recenze od Ivety z Prahy – Čakovic:

Pár let mám zamilované příchutě od LaTabaccherie Harmonium, Angeli a Demoni, Buffometto. Jelikož miluji výrazné, hutné a chuťově barevnější tabákovky až ve stylu doutníků. Díky známým okolnostem kolem LaTabaccherie, jsem dostala Tip na Můj tabáček.

1. volba padla na ochutnávku Black Cavendishe. Namíchané večer, ochutnávka druhý den. Vůně působí lehce nasládle, ovšem při ochutnávce je vyvážená, není suchý, naopak. Čekala jsem, že bude hutnější, ovšem i přes to, že není, tak s každým potahem je líbivější. Zkusila jsem taky zkombinovat s dalšími tabákovkami a chuť Cavendishe je i v mixu krásně cítit. Když to shrnu, několik dnů jsem pečlivě prostudovávala tyto webové stránky, včetně recenzí, a mohu potvrdit, k mému překvapení, že kvalita fakt odpovídá popisům, a teď už chápu, proč jsou všichni tady tak nadšení.

Ondřeji, smekám, klobouk dolů, je to špičková práce. Těším se na další, které jdu namíchat (Javan Lux, Burley a Orient), i když to zatím vypadá, že se mi pusa nechce odtrhnout od Cavendishe. ?

Ondřeji, obrovské díky. ?

Nejnovější články

Zanechat komentář

Rychlý kontakt

Tento formulář použijte v případě, že máte dotaz nebo speciání přání.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt
0

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání

img 20211110 162013ochutnej