Starostí nám všem v posledních měsících přibylo až neúnosně, každá malá radost tak nabyla na důležitosti. Svěřím se vám teda s několika takovými mými radostmi z posledního týdne:

Za prvé náš ani ne roční kocourek Miky se vylízal z těžkého zranění. Je nám doteď záhadou, co se mu přihodilo, ale je to noční tulák a malý velký lovec – tedy byl, než se z jedné svojí (z našeho pohledu zcela rutinní) noční výpravy sotva doplazil. Zarputile pak odmítal naši společnost a po mnoho dní neopustil bezpečný úkryt pod keři na zahradě. Báli jsme se, že ho ztrácíme. Tak už je v pořádku.

Druhá radost: Sojka, která si oblíbila naši zahradu a naše třešně obzvlášť, vyvedla mladé a přišla nám je hrdě ukázat. Když se z metrové vzdálenosti díváte na hejno pěti sojek poskakujících z větve na větev po borovici přímo před vaším oknem, je to zážitek k nezaplacení. Nádherní ptáci!

No a do třetice: Slovenský přítel Slavo Hoffer si založil youtube kanál a natočil první video o tabáku. Dostal mě. Jestli si jeho kanál Lord TABAK oblíbíte nebo ne, to je na vás. Já jeho počin vnímám jako velký a užitečný krok a nemám nejmenší pochybnost, že bude mít u československé vaperské komunity úspěch. Minimálně mezi tabáčkáři najde své diváky, a nebude jich málo, jestliže prvních šedesát odběratelů si získal během pouhých pěti dní. Už z prvního videa je totiž zřejmé, že oproti mnohým YT rozumbradům má skutečně co říct. Tady je:

Nejnovější články

Zanechat komentář

Rychlý kontakt

Tento formulář použijte v případě, že máte dotaz nebo speciání přání.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt
0

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání

hrako 1jahody