Trochu nevím, jak začít… Už zhruba měsíc je mi na Facebooku znemožněno komentovat, včera mi přestal fungovat chat a dneškem počínaje už nemůžu ani publikovat příspěvky. Ani svým jménem, ani jménem stránky Můj tabáček. Zkusím tedy sdílet přímo z webu a budu doufat, že to půjde. Chtěl bych vám totiž dát přečíst jeden milý dopis, který obsahuje dotaz, o kterém si myslím, že je důležitý pro mnohé milovníky tabáčku. Autor dopisu snad promine.

Ještě než se začtete, snad vás neurazí moje prosba, abyste, pokud to jen trochu půjde, zveřejňovali svoje vlastní zkušenosti a názory na Můj tabáček ve skupinách na Facebooku, protože pro mne jako výrobce je teď jakákoliv prezentace a komunikace prakticky nedostupná. Děkuji. A tady je zmiňovaný dopis a pod ním moje odpověď.


Ahoj Ondro.

Rád bych ti poděkoval i touto cestou za to co děláš, protože Tvůj Cumel a Zlatý Viržinský jsou moje nejoblíbenější příchutě co jsem měl tu čest poznat za celou dobu co vapuji – 11 let – hledal jsem něco opravdu dobrého a zároveň netoxického, a dlouho jsem nenacházel nic, co by mě opravdu potěšilo a mohl to vapovat každý den bez omrzení. Až jsem objevil a zkusil Tvoje extrakty, od té doby už nevapuju nic jiného.

Doporučuju kudy chodím, a těším se na další objednávky.

PS: doporučil bys mi něco dalšího z Tvé dílny jako je právě ten Cumel, nebo Zlatý Viržinský? Zkusil jsem nedávno Latakii, a ta mi jako první vůbec nesedla, tak bych radši objevoval v těch sladších světlejších tabáčcích, ale nikdy se nemůžu rozhodnout. Díky.

S pozdravem Jenda


Ahoj Jendo. Předem moc děkuju za krásný psaní, takový dopisy by asi chtěl dostávat každej.

S tou Latakií jsi udělal chybu, že sis pozorně nepřečetl popisek na shopu asi. Myslím, že jsem jediný, kdo u produktu na shopu varuje, že Latakia není vhodná jako samostatný tabáček, že sice někomu výjimečně chutnat může, ale je primárně určená k míchání směsí v kombinaci s ostatními tabáčky v kategorii PURE. Ale nic si z toho nedělej, stejnou zkušenost mají mraky dalších lidí, kteří nakupují zahraniční extrakty, u kterých žádné takové upozornění není. :) 

Podobně je na tom Cavendish a Kentucky a Perique. Jsou určené především k míchání, samostatně skoro nikomu nechutnají. A to nejen jako extrakty pro vapery, ale i jako tabáky pro kuřáky.

Z kategorie PURE určitě můžeš samostatně bafat Virginii, Burley a Cubano. Virginii a Burley můžeš smíchat a přidat k nim Orient nebo trochu Kentucky a bude ti to taky chutnat.

Z továrních blendů ti budou chutnat SAM a Javan 1/4. 

Ostatní dostupné blendy jsou tmavé uzené tabáky. To je zrovna moje krevní skupina a jestli ti nejvíc chutná Cumel a Zlatá, docela lituju, že ti nemůžu doporučit Fan Nell, Dram a Javan Lux.

Snad jsem ti s výběrem pomohl. 

Moc děkuju za přízeň a přeju ti dobrou chuť. Ondra

 

Nejnovější články

Zanechat komentář

Rychlý kontakt

Tento formulář použijte v případě, že máte dotaz nebo speciání přání.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt
0

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání

slavo5186603 3 alata istock 1057241874