Při vapování tabáčku záleží na mnoha faktorech. Samozřejmě máme každý jinak citlivé chuťové buňky a jinak vnímáme chuť, což neovlivníme, můžeme ale ovlivnit co nejlepší podání chuti, jakou nám elektronická cigareta může poskytnout. Záleží totiž na typu atomizéru, na použité tovární hlavě nebo drátku ve spirálce a na použité vatě, stejně jako na tom, co do toho lijete.

Prostě může to stát za prd, ale může to být i lahoda, jaké se nejde nabažit.

Chcete-li si opravdu pochutnat, pořiďte si MTL RTA atomizér a zahoďte atomizér na tovární hlavy. Drátek používejte jednoduchý a co nejslabší, nejlépe nerezový. Je nejběžnější, nejlevnější a přitom pro náš účel nejlépe vyhovující. Spirálka kolem 1 ohmu a dobře sající vata v základně, která se snadno a rychle osazuje spirálkou je základ spokojenosti. Žádné stresy!

Mezi neoblíbenější a nejrozšířenější atomizéry současnosti patří Siren 2, nebo Berserker, zdaleka ale neposkytují takový komfort a nedisponují takovým podáním chuti jako Dvarw, který se těší velké oblibě i kvůli své jednoduchosti. A je celá řada dalších, o kterých byste měli uvažovat: Spica, Hastur, Zeta, Ammit…

Použitá vata není až tak rozhodující a co je na tom pěkné, že narozdíl od línějších majitelů iJustů, setrvale závislých na továrních hlavách, vy můžete v nouzi použít jakoukoliv vatu včetně kousku tamponu vaší přítelkyně, zakouříte si vždycky. Co je důležité, je její pravidelná výměna. Každý den (a nebo po odvapování cca 10 ml) rozebrat atomizér, propláchnout tank, vyžhavit spirálku a vyměnit vatu vám zabere nejdéle pět minut a postupem času se z toho stane zvyk a třeba i ranní rituál. Opravdu, tahle základní hygiena stojí za to! Chceme si přeci pochutnat.

Tabáček je dostupný jako příchuť i jako liquid pro nedočkavce. Je jisté, že ekonomičtější je tabáček ve formě extraktu. Z 10 ml lahvičky získáte 100 ml vlastního liquidu pro MTL (viz karta „Návod“ u každého produktu v kategorii Extrakt). Je dobré vědět, že namíchaný liquid sice nepotřebuje zrání, aby se dal vapovat – je k použití cca po půlhodině od protřepání –, je ale samozřejmě lepší nechat ho několik dní uležet. To samé platí v případě položek z kategorie Liquid, připravovaných na objednávku, tedy vždy na poslední chvíli. Je těžké to vydržet, ale sami uvidíte, že ze 100 ml lahvičky je vždy těch posledních 10 mililitrů nejlepších!

A nějaké malé doporučení závěrem? Tabáčky střídejte. Nelijte do toho celý týden to samé. Když příchutě obměňujete, chvílemi se pak dostavuje nefalšovaná radost (např: „Kristepane, ty oříšky, to je pecka!“Javan 1/4) a tu je lepší mít než nemít.

Tak koštujte a dejte o sobě občas vědět. Zpětná vazba potěší a pomůže třeba v rozhodování kuřákům, kteří nekončí s cigaretami jen proto, že nechtějí vdechovat ovoce a puding v buchtě.

Držte se a nekuřte!

Nejnovější články
Komentáře

Zanechat komentář

Rychlý kontakt

Tento formulář použijte v případě, že máte dotaz nebo speciání přání.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt
0

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání

vap o