Ceylonský zelený

100 

Kategorie: , Štítky: , ,

Ceylonský zelený / Green Ceylon Tea je perla ze Srí Lanky. Co k tomu víc říct? Kdo jste na čaje, jděte do něj…

Příchuť je použitelná samostatně nebo v kombinaci s ostatními příchutěmi z kategorie „Aditiva“ podle vašeho vlastního uvážení. Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoliv chemických přísad, stabilizátorů nebo zvýrazňovačů chuti, proto po namíchání nepotřebuje zrání.

Obsah: 10 ml (30 kapek = 1 ml)
Doba zrání: nepotřebuje – dá se hned.
Složení: propylenglykol, extrakt z čajovníku.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s kapátkem a pojistným kroužkem.
Ředit na 10 až 20 %, podrobnosti v záložce „Návod“

6 skladem

Popis

Tuto příchuť lze použít samostatně, přidat do tabáčku nebo smíchat s kteroukoliv jinou příchutí. Všechny příchutě z produkce Můj tabáček jsou organické – čistě přírodní produkty bez jakýchkoliv syntetických přísad. Vyznačují se tím, že nesou chuť použité suroviny a nemají takzvaný chemický ocásek.

Upozornění

Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule.

Jednoduchý návod

Příklad: 100 ml liquidu pro MTL (poměr 50 VG/50 PG, nikotin 2 mg/ml)

Do 100 ml lahvičky nalij 10 ml příchutě, vlij lahvičku nikotinového boosteru VG MAX 20 mg/ml (100 % VG) a dolij 80 mililitry nulové báze 50/50. Protřepej a po několika minutách můžeš vapovat.

Na míchání není nic složitého.

Kup litr propylenglykolu a litr glycerinu, smícháním půl na půl ve třetí čisté litrové láhvi získáš bázi 50/50, zbytek si nech jako čisté PG a čisté VG. Může se hodit do budoucna.

Fichema báze je k dostání tady: https://fichema.cz/13-baze. Když ji dneska objednáš, za tři dny to máš doma a vydrží ti to na hodně, hodně dlouho.

Pokud chceš použít rovnou celou lahvičku příchutě, potřebuješ 100 ml lahvičku. Použít můžeš skleněné lahvičky s pipetou, které se hodí k dlouhodobému uchovávání liquidu, nebo oblíbené a kvalitní Chubby Gorilla lahvičky za 80 Kč/ks, když si je nezničíš a budeš je vymývat studenou vodou, můžeš je použít opakovaně.

Tabáček je 100 % PG (propylenglykol), naliješ do lahvičky a musíš dorovnat na poměr 50/50, takže použiješ VG MAX 20 mg (to je 100 % VG).

Tím máš v lahvičce poměr 50/50 a 2 mg ml nikotinu. Podle toho, kolik chceš výsledného nikotinu, naliješ další lahvičky, s každou lahvičkou ti přibudou další 2 mg. Takže přiliješ 3, pokud chceš mít výsledek 8 mg. Tentokrát ale použiješ boostery FIFTY 20 mg.

Ve 100 ml lahvičce tím pádem máš nalito 50 ml (příchuť a 4 boostery). Takže doliješ 50 ml báze. Když ještě nemáš namíchanou bázi, doliješ 25 ml propylenglykolu (PG) a 25 ml glycerinu (VG), výsledek je stále 50/50. Zamícháš, až vyprchají bublinky, to je za pár minut, můžeš vapovat.

Dobrou chuť.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

1 recenze Ceylonský zelený

  1. petr.brezina (ověřený vlastník)

    Tak tohle je dámy a pánové pecka, pro srovnání – měl jsem Thé Vert a příchuť zelený čaj z Japonska, ale tohle je opravdu mňamka. Sám zelený čaj piju a tahle příchuť je nadmíru příjemná, chutná, čistá a smetanově jemná. Klobouk dolů!

Přidat recenzi