Není skladem

Galský černý

Autentická chuť proslulého černého tabáku Gauloises Melange Noir, který je v mateřské Francii legendou, je dána směsí tabáků Virginie, Burley a Orient s převahou uzeného Burley. Pikantní chuti bylo dosaženo pouze výběrem tabáků, směs neobsahuje žádné přísady.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Slabší verzí tohoto tabáku je Gauloises Melange Original a nejslabší je světlý Gauloises Source Blondes.

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

GAULOISES Melange Noir je mix výběrových tabáků Virginia, Burley a Orient. U nás ze záhadných důvodů nedostupný, ale celoevropsky je rozhodně jedním z nejoblíbenějších a dlouhodobě nejprodávanějších. Při výrobě nebylo použito žádných dochucovadel.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, kterou mateřskému tabáku vtiskli jeho tvůrci s bezmála stoletou zkušeností (byť je nyní jeho výroba přenesena z Francie do SRN), vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu, destilované vody a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Galský černý“