Není skladem

Fan Nell 1/2 (Halfzware)

Autentická chuť skutečné legendy mezi tabáky.

Mezi kuřáky v Česku a na Slovensku si získal velkou oblibu a přestože jeho cena trvale strmě stoupala, přešli na levnější až když z našeho trhu náhle zmizel. Když ne pro kuřáky, tak alespoň pro vapery se teď legenda vrací – Van Nelle Halfzware.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

Pokud je VAN NELLE Zware silný, intenzivně pikantní tabák holandského typu, pak VAN NELLE Halzware je jeho o něco slabší bráška. U nás jsou oba tabáky ze záhadných důvodů už nějakou dobu nedostupné, ale celoevropsky patří stále mezi nejoblíbenější a dlouhodobě nejprodávanější.

Extrakt z tohoto legendárního tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, kterou mateřskému tabáku vtiskli jeho tvůrci s více než dvěstěletou zkušeností (byť je nyní jeho výroba přenesena z Holandska do Německa), vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

2 recenze Fan Nell 1/2 (Halfzware)

  1. toxiccz (ověřený vlastník)

    Velice dobré aroma. Jako tabák jsem ho nekouřil, ale věřím že je autentický. Hodnotím 10/10. Příště musím zkusit „plnotučnou“ verzi.

  2. Honzál (ověřený vlastník)

    Koupil jsem na doporučení Ondřeje, místo javanese, ktery nebyl, každopádně to krok vedle nebyl

Přidat recenzi