Není skladem

Zlatý list medový

Autentická chuť skvělého medového tabáku z Velké Británie, potažmo z jižní Afriky. Tabáček s opravdu lahodnou chutí. Příjemný, nevtíravý, vhodný pro celodenní vaping.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Obsah: 10 ml
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Doba zrání: nepotřebuje
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho předloha, vůně je sotva postřehnutelná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod…

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

12 recenzí Zlatý list medový

 1. Leon

  Jsou to nejlepší tabáky, co jsem kdy měl, samozřejmě 10 z 10, bomba.

 2. XXX (ověřený vlastník)

  On už samotný název tabáčku o lecčems vypovídá. Tentokrát je to ale 100% trefa do černého! Zlata je poskrovnu a lidé ho cení pro jeho vlastnosti. Stejně tak si cením práce výrobce, musí mít prostě zlaté české ruce, aby dokázal vyrobit takovýto skvost. Už vlastně po krátké chvíli, co ho vapuji, mám naprosto jasno, tenhle je top a dostává ode mě maximální hodnocení, a to 20 z 10. Je to opravdu poklad mezi ostatními, příjemně lehce nasládlá tabáková chuť při nádechu, následuje skutečnou skvěle vyváženou chutí při výdechu a zakončená je příjemně sladkým pocitem v ústech. Nemám lepších slov, jak ho popsat, než jak ho nazval výrobce: Zlatý list medový – to mluví za vše. Je úžasný!!! Vapuji opět z Spica Pro MTL, 0,3 SS316L na 2 mm námot, 0,8 Ohm, vata CannaCotton. Skvělé, tleskám a raduji se. Je to další skvělý all day vape!

 3. samotmach (ověřený vlastník)

  Toto je první vzorek, co jsem měl možnost ochutnat a musím říct, že je to úplně něco jiného, než jsem znal do teď. Výborná chuť tabáčku bez chemického ocásku a nakonec decentní sladká tečka. Za mě dávám 10/10 a to moc tabáku neholduji, ale pomalu začínám měnit názor, že se najde někdo, kdo dokáže stvořit něco tak dobrého.

 4. vlastikdoma (ověřený vlastník)

  Zlatý list medový je další produkt, který u mne zabodoval na 100%. Velice příjemné tabákové aroma vhodné na celodenní vaping bez jakýchkoliv rušivých pachutí, jen příjemná jemně medová sladká tabáková chuť. Tento macerát bude jistě vyhovovat všem, i těm zatím tabákem nepolíbeným vaperům a jistě neurazí ani všechny tabákové znalce. S ohledem na jeho cenu je to vpravdě luxusní produkt, který opět výrazně zvedne zájem o produkty Můj tabáček pana Ondřeje Hrčiaka a myslím si, že do budoucna bude problém tyto skvělé produkty sehnat tak snadno jako dnes. Zlatý list jsem míchal v 10% koncentraci do 1,5mg báze 50/50 VG/PG a zrání jistě není na škodu i když se dá samozřejmě vapovat ihned.
  Můj verdikt je tedy jasných 10/10.

 5. josef.kocinak (ověřený vlastník)

  10/10 tu vlastně není o čem. Další vynikající Ondrův produkt, pro celodenní vaping. Jsem člověk, který maceráty vyhledává, a tady je to sázka na jistotu. Pokud použijete kanthalový námot, prožitek bude dozajista ještě intenzivnější. Wow a díky Ondro.

 6. erha1 (ověřený vlastník)

  Zlatý list medový. Hmm, tak to je další tabáček co se moc povedl. Žádné pachutě, žádná slámovitost, jen dobrý, jemný, chutný, nasládlý tabáček. Tohle můžu celý den. Troufám si tvrdit, že zaležení mu svědčí. Zkoušel jsem ho hned a přišel mi takový nijaký, nasládlý. Dnes po cca 5 dnech je to úplně něco jiného. Jde vidět, že tabák pořád zraje. Pokusím se jej ještě nechat a pokud nic jiného, určitě mu to neublíží. Za mě 10/10.

 7. marketamanaskova (ověřený vlastník)

  První z tabaků, který jsem vyzkoušela. Nejsem tabakova a ani Mtlkova, ale chci změnit názor a stále jsem hledala….. A tady našla. Velká paráda. Perfektní jemný tabák s nasladlym ocáskem. Hmmmm…. Prostě pecka. Teď je čerstvý 2den, za delší dobu to bude jistě ještě větší pecka. Skvělá práce.

 8. erha1 (ověřený vlastník)

  Jednu recenzi na tuhle medovku už jsem psal, chvíli po namíchání. Dneska je to skoro 5 měsíců co mi zraje a s chutí se do něj pouštím. Ta doba čekání se opravdu vyplatila. Liquid pěkně ztmavl a opravdu uzrál. Chutná úplně jinak než po namíchání a je to výborný tabák, sladký tak akorát. Jako milovník tmavých, hutných tabáků musím říct, že tohle je příjemná změna a je opravdu vynikajicí. Dávám s čistým svědomím 15/10 ))).

 9. ondruskaviktor

  Výborný jemný tabak so sladkým podtónom, vhodný na celodenný vape! 10/10

 10. rajce.tom (ověřený vlastník)

  Výborný jemný tabáček, zraje teprve týden, chtěl bych to nechat zrát déle, ale asi to neklapne… Dobrá práce.

 11. jiri.liscar (ověřený vlastník)

  17.4. jsem namíchal Zlatý List a Citrus v poměru 7:3. Dnes jsem naplnil atomizér a jsem velmi spokojen. Sladkost tabáku příjemně tlumí osvěžující kyselost citronu. Citrus není nahořklý (toho jsem se obával), ale příjemně kyselý. Hodnotím na velmi dobrou a doufám, že Ondra ho zařadí do nabídky. Báze 50:50, 3mg nic. Atty Integra, mesh naostro.

 12. Libor.andrle (ověřený vlastník)

  Včera dorazily tabáčky , namícháno s tím že vydržím týden aby se uležely, ale neodolal jsem. Zkrátka špičkové tabáky + dárek. Díky. Jemný slaďoučký tabáček 10/10.

Přidat recenzi