Není skladem

Vlámský divoký

Autentická chuť vynikající belgické směsi tabáků Virginia, Burley a Orient pro milovníky čistě přírodních tabáků. Žádné herbicidy během růstu, žádné konzervační látky, ochucovadla či aromatické přísady během výroby. Chuť ovlivnily jen slunce, voda a vzduch…

Tabáček je svou přirozeně sladkou a příjemně kořeněnou chutí předurčen pro celodenní vaping.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje – dá se hned, ale po čtrnácti dnech bude určitě lepší.
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

Předlohou je belgický tabák Flandria Sauvage, deklarovaný jako přírodní tabák zcela bez ochucovadel, zvlhčovadel či jiných přísad.

Extrakt je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Specifickou chuť tabáku neovlivnily žádné chemické přísady, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – pokud ji nejbližší okolí kuřáka/vapera vůbec zaznamená, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Nepotřebuje zrání!


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu, destilované vody a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

3 recenze Vlámský divoký

  1. p.krystyn (ověřený vlastník)

    Nasládlý a do toho lehce kořeněný. Ničeho tam není moc a mě moc moc chutná. Příště ho zase beru.

  2. ondruskaviktor

    Veľmi výrazná chuť tabaku, ako silná cigara, ale chuťovka . 10/10

  3. Duranyk (ověřený vlastník)

    Zatím mě všechny ochutnané tabáky chutnaly, ale tento mi přijde nemastný, neslaný. Je to pouze můj chuťový dojem, tím nechci tento extrakt potopit, jen to není chuť pro mě – já sem hold na ty černý tabáky. Na druhou stranu krásně voní jako čerstvý list tabáku, na jazyku zanechává takový šmak po pití zeleného čaje. Určitě si své příznivce najde.

Přidat recenzi