Můj tabáček e-liquid 100ml

250  500 

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Navolte požadovanou sílu nikotinu a do poznámky v objednávce napište, jaký tabáček by to měl být. Aby mohla být objednávka vyřízena rychle a bezproblémově, vybírejte pouze z dostupných tabáčků v kategorii tabákové extrakty.

Náplň do elektronických cigaret s autentickou chutí vybraného druhu tabáku tvoří:

Tabáková příchuť: 10 % (10 ml)
Báze s poměrem PG/VG 50/50: 90 % (100 ml lahvička s bezpečnostním uzávěrem)
Nikotin: 0 až 10 mg/ml – 0 až 5 nikotinových boosterů 20 mg/ml v 10ml lahvičkách podle zvolené síly nikotinu.

Příklad výsledné náplně: 100 ml liquidu s vybraným obsahem nikotinu 2 mg/ml obsahuje 10 ml vybraného extraktu (PG) a lahvičku nulové báze 50/50 (pro MTL). Součástí balení je 10 ml nikotinový booster  VG MAX Imperia 20 mg/ml . Čím více požadovaného nikotinu, tím méně nulové báze a více nikotinových boosterů.

Popis

Náplň do elektronických cigaret s autentickou chutí vybraného druhu tabáku.

Navolte požadovanou sílu nikotinu a do poznámky v objednávce napište, jaký tabáček by to měl být. Aby mohla být objednávka vyřízena rychle a bezproblémově, vybírejte pouze z dostupných tabáčků v kategorii tabákové extrakty.

Upozornění: Pro snazší a levnější přepravu je každá zásilka v prospěch zákazníka před odesláním zkompletována a objednatel obdrží lahvičku s obsahem 100 ml výsledného liquidu. Přejete-li si mít každou součást zvlášť, uveďte to do poznámky v objednávce.

Extrakty použité k výrobě liquidů jsou postupem výroby i složením srovnatelné s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Jsou absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť vždy ovlivňuje pouze jeho předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Další informace

Hmotnost 0,20 kg
Nikotin

0 mg/ml, 2 mg/ml, 4 mg/ml, 6 mg/ml, 8 mg/ml, 10 mg/ml

3 recenze Můj tabáček e-liquid 100ml

 1. Petr (ověřený vlastník)

  Galský světlý: Další z řady all day příchutí, jemná chuť tabáku, jemně sladký, ale ne cukrový. Jemně kořeněná chuť, ale ne agresivně. Prostě skvělá chuť a rozhodně doporučuji k vyzkoušení. přírodní tabák, žádná chemická srajda jako u jiných komerčních tabáků, ostatně to platí pro celou řadu tabáků zde nabízených.

  Javanský čtvrtinový: Tento tabák je z řady Javan s nejmenším podílem chuti, ale to neznamená, že ta chuť chybí. Je to jemný tabáček, na all day vaping, který si budete vychutnávat celý den a večer vás nenapadne, že byste museli měnit chuť.

  Javanský poloviční: Jemný, lehce aromatický tabák, ale ne tak že by Vám chuť lezla na nervy. Podobně jako další tabáky typu Zlatý list, Galský apod. Velmi zábavná chuť. Milovníci tabákových příchutí rozhodně ochutnejte.

  Javanský tříčtvrteční: O kousek více chuti jako u verze Javan 1/2, výborný tabáček a nemůžu říct, že by aroma bylo natolik silné, že by mi lezlo po celém dni krkem, takže klidně doporučím jako all day tabák. Pokud už jste měli jiné verze Javanu, tak ani tento by vám neměl chybět. Tuhle verzi s nejvíce chutí bych doporučil zejména k posezení k pivku, protože se chuť pod návalem pití neztrácí a stále víte, co vapujete.

  Fan Nell černý: Tento tabák je malinko aromatičtější, což jistě ocení vapeři, kteří mají ještě zalepené chuťové pohárky po cigaretách a nebo prostě lidé, preferující přímější a silnější aroma, ale nečekejte explozi v puse, je to prostě chuť, která vám naplní jemně do úst a bude se to fakt líbit. Dá se v pohodě používat jako all day tabák.

  Dram černý: I když mám rád jemný tabák, tohle se dá vychutnávat naprosto v pohodě. Je to aromatický tabák a nejlépe se hodí na delší posezení u piva apod, protože jeho chuť se prostě neztratí. Nejspíše nejaromatičtější z celého portfólia tabáků, které jsem zatím ochutnal, takže momentálně ze všech vyjma jednoho, protože se řada tabáků rozšiřuje. Kdo má rád tabák a chce ho mít dost, aby si na něm pochutnal, tak tohle je tabák přesně pro vás.

  Zlatý list medový: Byl první, který jsem ochutnal a už se těším až bude v extraktu, protože tohle prostě chcete mít doma na pohodové bafání. Jemný tabák, chuť která nebolí po několika hodinách, takže all day liquid. Pokud jste na tabáky, tak rozhodně vyzkoušejte, protože momentálně na něj musím počkat až bude k dispozici v extraktu a naprosto chápu proč. Ale vzal jsem další lahvičku, protože prostě potěší ho mít doma po ruce.

  Cumel – ten s velbloudem: Výborný jemný tabáček, sladkost je slabší, což vapeři tabáku ocení. Je to allday liquid, protože Vás z něj nebude tlačit chuť v hlavě. Osobně jsem zkusil liquid a je jasné, že půjdu do extraktu, protože ta 10 ml lahvička zmizí hodně rychle. Dobrou chuť všem.

 2. tomikos08 (ověřený vlastník)

  Tak já zatím mám zkušenost pouze s Cumel, ten s velbloudem.

  Chuť jemná, výbornej all-day liquid.
  Doporučuju do práce, na posezení, kamkoliv.

 3. rotor_ad

  Takže, rozhodl jsem se, že zde napíšu takový příběh, takovou malou recenzi.

  Odležet jsem nechal asi týden, ale ochutnal jsem je hned.

  Tabáčky se hodí k pivu, tak jsem si všech pět vzal do restaurace, namíchané v pěti vejpech (pár lidi co tam sedělo na mě hledělo jak na blázna s tím tvrzením, že Iqos stačí jen jeden a jejich oblíbená cigaretka je taky jen jedna). Za pár minut koloval mezi kamarády CUMEL – co to je? Není tam cítit žádná pachuť, spálenina, jen nasládlá, jemná, nevtíravá chuť, to přece nemůže mít něco společného s tabákem… A výsledek? Čtyři mililitry pryč a Iqos je hnůj.

  Další byl ČERNÝ BAR, ten tedy nesedl každému, ale jak večer pokračoval, tak se jeho tóny uzeného pomaloučku vrývaly pod kůži. Měl úspěch.

  ZLATÝ LIST, prej kecám, ale že dělám výluhy z medu, sladkostí a podobně. Opravdu na celodenní vaping, neurazí a i manželka si pochvalovala.

  JAVAN LUX, ale jóóó, dobrej tabáček, trocha té uzenosti, tvrdší, těžší chuť, mně chutná.

  GALSKÝ ČERNÝ, nemůžu pořád jen chválit, takže zde jen, že mi příjde takový nevýrazný a to i těm nevaperům v mém okolí. Neurazí, ale chybí mu to WOW.

  Takže toť z ochutnávky vše a teď to hlavní. Musel jsem jim jak debil vysvětlovat z čeho že se to vyrábí, postup výroby, vysvětlovat, že teď z ochutnávky neumřou, že v tom opravdu není THC. A taky se dobrá tabáková chuť trošku prala s našim místním pivním odvarem, takže test byl o to náročnější. Nicméně doporučuji ke koupi a těchto pár tabáčků odešlo bez ztráty kytičky.

Přidat recenzi