Latakia – S&V ProPody (20/60 ml)

300 

Původně černá, nyní dokonale průzračná Latakia pro skutečné znalce tabáku, kteří vědí, co od tohoto syrského dýmkového skvostu mohou čekat. Nic pro bývalé kuřáky cigaret!

Macerát byl zbaven sacharózy, proto nevytváří na žhavící spirálce karamelový nápek a nezanáší vatu. Jeho chuť si zatím mohli dopřávat jen majitelé motacích atomizérů, nyní je konečně dostupná majitelům  veškerých zařízení včetně podů.

Shake & Vape longfill – 60 ml lahvička obsahuje 20 ml příchutě. Dolijte vlastní bázi s nikotinem nebo bez, zatřepte a vapujte hned, bez čekání. Nepotřebuje zrání!

Vhodné pro MTL s výsledným poměrem VG 50/PG 50.

Balení: Originál Chubby Gorilla lahvička (60ml) s pojistkou.

Obsah: 20 ml, 100% propylenglykol.

9 skladem

Popis

Pure Latakia se řadí zeměpisně k orientálním tabákům, způsobem zpracování i chutí se od nich ale velmi liší. Je temně černá a má uzenou chuť. Typické vlastností získává sušením nad kyperským a syrským dřevem. Pozor: co vám prodejci dovozových macerátů od jiných výrobců neřeknou a co všichni dýmkaři vědí – Latakia se v kuřáckém světě nepoužívá samotná, ale přidává se v menším podílu do směsí. Vaperský tabákový svět se co do chutí v ničem neliší, proto Latakii raději samotnou nezkoušejte, pokud nejste skuteční znalci, kteří vědí, co od Latakie očekávat.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji těžko vůbec zaznamená a pokud ano, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Upozornění

Nejedná se o hotovou náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule.

 

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Tabáková směs

Cigareta, přírodní tabáková směs, Cigareta, ochucená tabáková směs, Dýmka, přírodní tabáková směs, Dýmka, ochucená tabáková směs, Doutník, přírodní tabáková směs

1 recenze Latakia – S&V ProPody (20/60 ml)

  1. Jindřich Tille (ověřený vlastník)

    Tak tohle jsem hledal. To nemá chybu. Dávám 10/10 a jdu ochutnávat další. Dobrá práce.

Přidat recenzi