Kentucky – S&V ProPody (20/60 ml)

300 

Čirý, dokonale průzračný Kentucky pro všechny typy zařízení včetně Podů. Znalci vědí, že je to vlastně uzený Burley, a vědí také, že je to jeden z nejoblíbenějších a nejčastěji používaných tabáků jak pro kuřáky cigaret, tak pro dýmkaře. A pozor, lze ho také zkombinovat s destilovanou Virginií. Třeba přímo v e-cigaretě. Zkuste to.

Macerát byl zbaven sacharózy, proto nevytváří na žhavící spirálce karamelový nápek a nezanáší vatu. Jeho chuť si zatím mohli dopřávat jen majitelé motacích atomizérů, nyní je konečně dostupná majitelům  veškerých zařízení včetně podů.

Shake & Vape longfill – 60 ml lahvička obsahuje 20 ml příchutě. Dolijte vlastní bázi s nikotinem nebo bez, zatřepte a vapujte hned, bez čekání. Nepotřebuje zrání!

Vhodné pro MTL s výsledným poměrem VG 50/PG 50.

Balení: Originál Chubby Gorilla lahvička (60ml) s pojistkou.

Obsah: 20 ml, 100% propylenglykol.

9 skladem

Popis

Pure Kentucky je tabák pro milovníky výrazných uzených chutí. Pokud vám zakto samostatně přijde až příliš výrazný, smícháním s destilovanou Virginií (z téže kategorie ProPody) získáte tzv. Americkou směs.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji těžko vůbec zaznamená a pokud ano, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Upozornění

Nejedná se o hotovou náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule.

 

Miluješ to? Sdílej to...

Další informace

Hmotnost0,05 kg
Tabáková směs

Cigareta, přírodní tabáková směs, Cigareta, ochucená tabáková směs, Dýmka, přírodní tabáková směs, Dýmka, ochucená tabáková směs, Doutník, přírodní tabáková směs

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kentucky – S&V ProPody (20/60 ml)“