Není skladem

Galský mix

Autentická pikantní chuť proslulého tabáku Gauloises Melange Original. Kuřáci cigaret o jeho přednostech, pro které je mateřské Francii legendou, dobře vědí. Jedná se o černohnědou směs tabáků Virginie, Burley a Orient, silnější verzí je ještě Gauloises Melange Noir.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

GAULOISES Melange Original je mix výběrových tabáků Virginia, Burley a Orient. U nás ze záhadných důvodů nedostupný, ale celoevropsky je rozhodně jedním z nejoblíbenějších a dlouhodobě nejprodávanějších. Při výrobě nebylo použito žádných dochucovadel.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, kterou mateřskému tabáku vtiskli jeho tvůrci s bezmála stoletou zkušeností (byť je nyní jeho výroba přenesena z Francie do SRN), vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Galský mix“