Fan Nell – S&V ProPody (20/60 ml)

325 

Silný, intenzivně pikantní tabák holandského typu. U nás je ze záhadných důvodů už nějakou dobu nedostupný, ale celoevropsky je stále jedním z nejoblíbenějších a dlouhodobě nejprodávanějších.

Směs je určená pro pody a tovární hlavy. Macerát byl zbaven sacharózy, proto nevytváří na žhavící spirálce karamelový nápek a nezanáší vatu. Chuť přírodního tabáku, kterou si zatím mohli dopřávat jen majitelé motacích atomizérů, je tak nyní dostupná všem. Ochutnejte.

Shake & Vape longfill – 60 ml lahvička obsahuje 20 ml příchutě. Dolijte vlastní bázi s nikotinem nebo bez, zatřepte a vapujte hned, bez čekání. Nepotřebuje zrání!

Vhodné pro MTL s výsledným poměrem VG 50/PG 50.

Balení: Originál Chubby Gorilla lahvička (60ml) s pojistkou.

Obsah: 20 ml, 100% propylenglykol.

10 skladem

Popis

Mezi kuřáky v Česku a na Slovensku si získal velkou oblibu a přestože jeho cena trvale strmě stoupala, přešli na levnější až když z našeho trhu náhle zmizel. Když ne pro kuřáky, tak alespoň pro vapery se teď legenda vrací – Van Nelle Zware.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji těžko vůbec zaznamená a pokud ano, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Upozornění

Nejedná se o hotovou náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule.

 

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Tabáková směs

Cigareta, přírodní tabáková směs, Cigareta, ochucená tabáková směs, Dýmka, přírodní tabáková směs, Dýmka, ochucená tabáková směs, Doutník, přírodní tabáková směs

1 recenze Fan Nell – S&V ProPody (20/60 ml)

  1. OndrejOV

    K samotnému tabáku už bylo napsáno hodně. Vyzkoušel jsem téměř všechny z Ondrovy tvorby, ale tomuto kousku patří u mě místo mezi TOP3, možná i místo nejvyšší. Chuťově vyvážený, příjemně kořeněný a zauzený. Hodí se ke všemu a neomrzí dlouhou dobu, rád se k ní vracím. Tato verze ProPody to všechno posouvá naprosto jinde, dokonalá věc, kdy prakticky je možné stáhnout celou lahvičku bez výměny vaty a spirály. Skvělá práce!

Přidat recenzi