Není skladem

Dram světlý

Autentická chuť oblíbeného holandského tabáku, tvořená mixem tabáků. Převládá světlá Virginie a typický šmrnc dodávají tmavé tabáky Kentucky a Orient.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

Předlohou je Drum světlý, který je o něco méně výrazný a slabší oproti černému Drum Original.

Extrakt z tohoto oblíbeného tabáku není pro každého a není možná na celodenní vaping, oproti jiným tabáčkům také vyžaduje alespoň týdenní zrání, rozhodně ale stojí za vyzkoušení. Postupem výroby i složením je srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho předloha, kterou mateřskému tabáku vtiskli jeho tvůrci s více než dvěstěletou zkušeností (byť je nyní jeho výroba přenesena z Holandska do Německa), vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu, destilované vody a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod…

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

1 recenze Dram světlý

  1. lukas.67 (ověřený vlastník)

    Tak konečně je tu krátké hodnocení tohoto tabáčku. Mám ho uleželý týden, namíchán na 20% a 12mg nikotinu. Doporučeno je sice 10%, ale já mám rád o dost výraznější chutě. Bohužel jsem ještě neměl čas skočit koupit na ochutnávku nějaký slušný kapák, tak zkouším na svém starém berserkerovi mtl rta, ale i na něm se dá.
    Spousta lidí má raději sladší jemnější tabáky a dle popisu není tento světlý Dram vhodný pro některé vapery na celodenní vapování. A to je ale právě naopak to, co jsem dlouhé roky hledal já. Toto je od teď můj daily vape. Chuť je totiž plná, hrubší, sušší, s téměř neznatelnou, ale příjemnou sladkostí na konci při výdechu. Chtěl jsem napsat, že je zde cítit i lehké zauzení, ale to asi není úplně ono, to momentálně nedokážu popsat. Je to totiž úplně něco jiného, než jsem doposud ochutnal. Teď při psaní tohoto hodnocení k Dramu popíjím 11° pivko po obědě a opravdu si pochutnávám. Kdysi jsem pravidelně kouřil většinu tabáků, které mistr liquidátor Ondřej pro nás pravidelně liquiduje a toto je od něho první macerát, který jsem ochutnal a za mě tedy velká pochvala. Po několika letech hledání pravého tabáčku, zůstanu věrný těmto macerátům a objednám jistě další a další a hlavně také pořádný kapák, ten si totiž tato chuť zaslouží. Tohle je ono! Teď jsem si opravdu sedl na zadek a hned u prvního kousku :D.
    Dále mám namíchaný Galský světlý a velmi se těším na objednávku novinky Burley. Tabák Pueblo, který je pro tento macerát použít, byl totiž jeden z mých nejoblíbenějších.

Přidat recenzi