Cumel – S&V ProPody (20/60 ml)

300 

Tovární tabákovou směs s velbloudem zná každý, v této čiré vaperské podobě je to však úplná novinka. Tento průzračný Cumel je určen především pro pody a tovární hlavy. Macerát byl zbaven sacharózy, proto nevytváří na žhavící spirálce karamelový nápek a nezanáší vatu. Jeho chuť si zatím mohli dopřávat jen majitelé motacích atomizérů, nyní je konečně dostupná všem. Ochutnejte.

Shake & Vape longfill – 60 ml lahvička obsahuje 20 ml příchutě. Dolijte vlastní bázi s nikotinem nebo bez, zatřepte a vapujte hned, bez čekání. Nepotřebuje zrání!

Vhodné pro MTL s výsledným poměrem VG 50/PG 50.

Balení: Originál Chubby Gorilla lahvička (60ml) s pojistkou.

Obsah: 20 ml, 100% propylenglykol.

2 skladem

Popis

Legendární tabák s velbloudem je složen z vybraných tabáků Virginia, Burley a Orient. A že je to skutečná dobrota není asi potřeba zdůrazňovat.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji těžko vůbec zaznamená a pokud ano, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Upozornění

Nejedná se o hotovou náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule.

 

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Tabáková směs

Cigareta, přírodní tabáková směs, Cigareta, ochucená tabáková směs, Dýmka, přírodní tabáková směs, Dýmka, ochucená tabáková směs, Doutník, přírodní tabáková směs

5 recenzí Cumel – S&V ProPody (20/60 ml)

 1. Karda1862 (ověřený vlastník)

  Báječné. Pro fanoušky tabáku (konkrétně americké směsi) a podů povinnost. Ochutnal jsem i verzi určenou pro motací atomizéry, která je dle mého názoru výraznější – nemůžu si pomoct, v chuti cítím popcorn či něco, co člověk ucítí u IQOSu – v této destilované podobě to nepozoruji. To nic nemění na tom, že jde o vynikající macerát.

 2. solina11 (ověřený vlastník)

  Jsem ráda že jsem konečně objevila super chuť tabáku žádná pachuť prostě výborný tabáček k raní kávě.

 3. lukkap83 (ověřený vlastník)

  Konečně po dlouhém hledání jsem našel ten správný tabák. Chuť perfektní a není co tomu vytknout

 4. Jindřich Tille (ověřený vlastník)

  Další výborný tabák.

 5. peterbergendi94

  Skvelý ľahký a jemný tabak vhodný na celodenné vapovanie, pričom je takmer bez pachu takže pre okolie nieje otravný

Přidat recenzi