Není skladem

Čistý bar (Pure Virginia)

Autentická, přirozeně nasládlá chuť té nejlepší světlé Virginie z Latinské Ameriky pro milovníky čistě přírodních tabáků. Žádné herbicidy, žádné konzervační látky, ochucovadla či aromatické přísady, jen slunce, voda a vzduch, to je Čistý bar. :) Velice příjemný a sladký tabáček pro celodenní vaping, vhodný i pro dámy.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera, když poprvé ochutnal hned po namíchání. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje – dá se hned, ale po čtrnácti dnech bude lepší.
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 5 až 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

Předlohou je dánský Mac Baren Pure Tobacco, čistý přírodní tabák bez ochucovadel, zvlhčovadel či jiných přísad.

Extrakt je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Specifickou chuť tabáku neovlivnily žádné chemické přísady, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – pokud ji nejbližší okolí kuřáka/vapera vůbec zaznamená, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Nepotřebuje zrání!


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

4 recenze Čistý bar (Pure Virginia)

 1. XXX (ověřený vlastník)

  Čistý, jak lépe ho popsat než jako „čistý“ příjemný tabák nasládlého typu, ne nijak přehnaně výrazného nebo uzeného charakteru. Pro mne velmi příjemný například k pivu nebo kávě, či postávání na „baru“, nijak se netluče, jen nechává jemnou nasládlou chuť na jazyku, pro mne jako bývalého kuřáka je tento správná volba ve vapingu. Hodnotím plným počtem bodů a dovolím si říct, že ani človíčka něžného pohlaví by neurazil. Musím uznat Ondrovu práci s ním, je vidět že se s ním mazlil od začátku do konce aby mohl vzniknout takový extrakt. Pokud se tedy někdo poohlížíte po macerátech za skvělou cenu, u Ondry neuděláte chybu. Kupujte, chvalte kudy chodíte — dokud je! Čistý, hmmmm Míchal jsem 10% do báze 50/50 3mg, aktuálně vapuji z atomizéru Hastur, námot SS316L 2,5 mm. Zrání nepotřebuje, nicméně po týdnu a déle se více rozvinou chutě. PS: na můjtabáček nakupuji od prosince 2018 a ani jednou jsem nešlápl vedle

 2. stark.mike11

  Namiesany hned ako prisiel na 15% a odskusany na Squape Nduro MTL, fused clapton 2,5 mm, Cotton Fury vata a je uplne uzasny. Prijemna sladka tabakova chut na cely den. Vrelo odporucam, za mna 10/10.

 3. cejka.zdenek (ověřený vlastník)

  Tohle je tedy opravdu parádička. Koštnul jsem ho hned po namíchání a potřebuje trochu času, to je fakt. Teď, po 2 dnech luxusní jemná tabákovka. Nazval bych ho relaxačním, tohle Vás nekopne…..ale pohladí. Na celý den bych ho ale nechtěl, tohle si chci šetřit na večer. Delší ležení by mu jistě ještě prospělo, ale to asi nehrozí……….ty večery jsou teď fakt strašně dlouhý .

 4. milan.papez (ověřený vlastník)

  Tak v pořadí druhý po SAMu, který jsem od tabáčku ochutnal a musím říci, že je to skvělý požitek. Namíchal jsem před čtyřmi dny a dnes vyzkoušel. Vynikající, jinak se to nedá popsat. Budu si ho užívat jako sváteční chuťovku. Podle mne to není tabák na celodenní vapování, ale vysloveně na pochutnání si. Vyzkoušel jsem hodně tabákovek, ale tento je prostě TOP. Děkuji. V\yzkoušený na Taifun GTR, 10% do báze 50/50 s nikotinem 8 mg. Spirálka NI80 2,5 mm Superfine MTL fused clapton 2.5. Za mě 10/10.

Přidat recenzi