Start – S&V ProPody (20/60 ml)

225 

Pro kamarády z vojny. ;-) Nostalgická vzpominka na časy, kdy nám žold stačil právě tak na krabičku startek denně. A ta cena? Přesně poloviční oproti srovnatelným zahraničním produktům. Pro vás. ;-)

Směs je určená pro pody a tovární hlavy. Macerát byl zbaven sacharózy, proto nevytváří na žhavící spirálce karamelový nápek a nezanáší vatu. Chuť přírodního tabáku, kterou si zatím mohli dopřávat jen majitelé motacích atomizérů, je tak nyní dostupná všem. Ochutnejte.

Shake & Vape longfill – 60 ml lahvička obsahuje 20 ml příchutě. Dolijte vlastní bázi s nikotinem nebo bez, zatřepte a vapujte hned, bez čekání. Nepotřebuje zrání!

Vhodné pro MTL s výsledným poměrem VG 50/PG 50.

Balení: Originál Chubby Gorilla lahvička (60ml) s pojistkou.

Obsah: 20 ml, 100% propylenglykol.

10 skladem

Popis


Virginia a Kentucky v podobě startek bez filtru.

Extrakt je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji těžko vůbec zaznamená a pokud ano, bude ji hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.

Upozornění

Nejedná se o hotovou náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule.

 

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Tabáková směs

Cigareta, přírodní tabáková směs, Cigareta, ochucená tabáková směs, Dýmka, přírodní tabáková směs, Dýmka, ochucená tabáková směs, Doutník, přírodní tabáková směs

4 recenze Start – S&V ProPody (20/60 ml)

 1. vlastikdoma

  Pro mne osobně v současné době asi ten nejlepší produkt co jsem kdy od můj tabáček ochutnal. Rázem obsadil první pozici mých oblíbených tabákovek pro Pody co v současnosti vapuji.

 2. stefanec.peter (ověřený vlastník)

  Veľmi dobrá all day zmes. Netuším čo tam je za zmes a aké naunce to má mať, ale chuťovo podarené či už v pod alebo aio boro poprípade klasik atik. Mám ju denne v niečom naliatu.

 3. Jindřich Tille (ověřený vlastník)

  Tak tohle je opravdu super.

 4. h8os

  Startky jsem dostal jako dáreček k nákupu a musím říct, že chuť je opravdu startková… no prostě opět super paráda.

Přidat recenzi