Není skladem

Galský světlý

Autentická chuť jednoho z nejoblíbenějších tabáků. Jemná a hořkosladká. Kuřáci cigaret o jeho přednostech, pro které je mateřské Francii legendou, dobře vědí. Je tady – Gauloises Source Blondes.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

GAULOISES Source Blonde se skládá z tabákové směsi výběrových tabáků Virginia, Burley a Orient. Je pikantní, jemně hořkosladký. U nás ze záhadných důvodů nedostupný, ale celoevropsky je rozhodně jedním z nejoblíbenějších a dlouhodobě nejprodávanějších.

Extrakt z tohoto vynikajícího tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho nepřekonatelná předloha, kterou mateřskému tabáku vtiskli jeho tvůrci s bezmála stoletou zkušeností (byť je nyní jeho výroba přenesena z Francie do SRN), vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou.


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

4 recenze Galský světlý

 1. Leon (ověřený vlastník)

  Tato příchuť také luxus, není co dodat, 10 z 10!!!

 2. vlastikdoma (ověřený vlastník)

  Já je všechny namíchal do báze 50/50 VG/PG 1,5mg v 10% koncentraci a převážně vapoval v RDA na DL což může mít také vliv na moje zhodnocení.Cena je za mne přiměřená kvalitě, jsou šetrné k vatě a produkce páry úměrná použité bázi, neobsahují slámovou dochuť ani hořkost chuť je pro mne v této koncentraci dosti jemná až fádní a nemám mezi nimi žádného favorita, kdo má rád jemné tabákové příchutě může to vapovat určitě dlouhodoběji no mě to po chvilce přestává bavit.Pro mne osobně je dost těžké rozeznat různé druhy těchto tabákových výluhů rozdílná chuť je pro moje chuťové buňky minimální a proto hodnotím jako celek tyto výluhy 7/10 no použil jsem je i jako tabákovou bázi a nosič a ochutil svým oblíbeným aromatem jiného výrobce a při tomto použití dávám 10/10 zde fungují skvěle a proto si objednám určitě znovu a tentokrát 100ml do zásoby.

 3. vbarhon (ověřený vlastník)

  Velice lahodná chuť, pro plnou chuť je třeba zachovat doporučenou koncentraci 10% a nechat pár dní zaležet.

 4. eriksimon75 (ověřený vlastník)

  Výborná chuť tabaku. Jemný, nevtieravy. Najviac mi chutí po 2 dňoch.

Přidat recenzi