Není skladem

Černý bar (Zware)

Autentická chuť dánského černého tabáku Burley s vysokým podílem uzeného Kentucky. Pro drsné chlapy k večernímu posezení u piva.

Poslechněte si bezprostřední reakci vapera při první ochutnávce. :)

 

Obsah: 10 ml
Doba zrání: nepotřebuje – dá se hned, ale po čtrnácti dnech bude určitě lepší.
Složení: propylenglykol, tabákový extrakt.
Balení: skleněná lahvička, uzávěr s pojistným kroužkem.
Ředit na 10 %, podrobnosti v záložce „Návod“

Popis

Předloha – dánský tabák MacBaren Zware Shag – je černý uzený tabák holandského typu, směs Burley a Kentucky. Silný, hutný.

Extrakt z tohoto tabáku je postupem výroby i složením srovnatelný s italskými příchutěmi La Tabaccheria. Je absolutně bez přísad a proto nečekejte dojmy jako z hořící cigarety. Chuť ovlivňuje pouze jeho předloha, vůně je jemná a spalinám z hořící cigarety na hony vzdálená – rodina a nejbližší okolí kuřáka/vapera ji bude hodnotit jako příjemnou, sladce kořeněnou. Nepotřebuje zrání!


Pozor! Nejedná se o náplň do elektronické cigarety. Liquid získáte teprve přidáním příslušného podílu propylenglykolu, glycerolu, destilované vody a případně nikotinového boosteru. Samotný extrakt nikotin neobsahuje, může však obsahovat zbytkové množství blížící se nule. Více viz záložka Návod.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg

4 recenze Černý bar (Zware)

 1. anaya (ověřený vlastník)

  Hodně podobný La Tabaccheria Kentucky, ale oproti italské značce ne tak vtíravý, vhodný na večerní bafání k dobrému pivku, skvělá práce…

 2. vlastikdoma (ověřený vlastník)

  No mě nezbývá než opět pogratulovat stvořiteli za perfektně odvedenou práci, kterou nemohu hodnotit jinak než plným počtem bodů 10/10.
  Další povedený macerát.

 3. Fed Boj (ověřený vlastník)

  Jeho Tabacek (Ondrovy maceraty):

  Važeni přátelé dobrého vapingu. Jak jistě všichni víme, před časem se v naší domovské kotlině objevila značka tabákových macerátů Můj tabáček z dílny Ondry Hrčiaka.
  Po delším testování macerátů italské firmy LaTabaccheria, jsem se konečné rozhodl pro porovnání objednat a namíchat první 2 kousky od Ondry. Prvním byla 3/4 Javaanse a druhým Černý bar.
  Černý bar mi chutnal okamžite po namíchání. 3/4 Jaavy byla překvapivě nevýrazná. Obě na 10%. Po týdnu Černý bar získával na síle a chuti a ta 3/4 Jaavy stále nic. Odložil jsem je tedy do šuplíčku na dobu neurčitou. Minulý týden jsem okusil po 3ech měsících od namíchání a musím teda klobouk smeknout. Chuť je přesné taková, jakou očekáváte od černých silných cigaretových tabáků. Ale hlavně je to čistá chuť tabáčku bez hoření a spáleného papírku. Přesvědčilo mě to k pořízení dalších macerátů od této české firmičky. Takže jsem včera namíchal o5 na 10% „ten s velbloudem“ „ten se lvem“ a Čistý bar. Za týden určitě ochutnám a za 3 měsíce se budu těšit na uzrálé určitě vynikající tabákovky.
  Takže se nestyďte a objednávejte určitě budete spokojeni.

 4. erha1 (ověřený vlastník)

  Takže dnes jsem načnul tenhle tabáček, namíchaný cca před 2 měsíci. Co napsat? Už mě nebaví psát recenze na něco, čemu není co vytknout. Chutná jak chutná, prostě kupujte plnými hrstmi. Pro Fed Boj – pokud se ti podaří nechat ležet třeba půl roku, pak teprv uvidíš.

Přidat recenzi